Teknoloji

ChatGPT’ye 70’den Fazla Eklenti Geldi

GPT-4versiyonu ile ChatGPT bugüne kadar pek çok özgün içeriğe konu olmuştur. Bir yandan bilgisiyle ağızları açık bırakırken, diğer yandan da “yanlış bilgileri çok profesyonelce doğruymuş gibi sunmak” sık sık gündem oldu.

Ne düşünürsek düşünelim tabii ChatGPT Oldukça şaşırtıcı seviyelere ulaştığını inkar edemeyiz. Hizmetin içinde yer aldığı OpenAI, ChatGPT’ye yeni özellikler eklemekte ve bu gelişmelerin devamını her zaman beraberinde getirmektedir. Son olarak, şirket eklenti desteğiPlus abonelerine sunmaya başladı.

70’den fazla üçüncü taraf eklentisi var.

Plus abonesi olduğunuzda – ki bu 20 dolarBunun anlamı – ayarlar bölümüne gelip beta özelliklerine tıklarsanız, Web taramasını (İnternete erişim) ve Eklentileri (eklentiler) açabilirsiniz.

Eklentileri kullanabilmek için sürüm seçimi bölümüne gidip Eklentiler’e basmak gerekiyor. Daha sonra, kullanıcılar Eklenti Mağazasından (Plugin Store) istediklerini kurabilir ve etkinleştirebilirler. Kurulum ve aktivasyon kısmını ayrı ayrı dahil ettik çünkü istediğiniz kadar eklenti indirebilmenize rağmen. bir seferde sadece 3etkinleştirilebilir.

Bunun bir sorun olmayacağı açıktır. çünkü sadece emlak ve emlakSahada bilgi toplayabilen bir eklenti aktifken bir yandan da ” Spor Dalları gibi spor sitelerine erişmenizi ve güncel bilgileri takip etmenizi sağlayan bir eklentiye gerek kalmayacak. Varsa 3 tanesinin yeterli olacağı düşünülmüştür.

Kuşkusuz OpenAI bununla yetinmiyor. ChatGPT’ye Daha fazla özellik katacaktır. Bu süreçte bir yandan sunulan hizmetlerle özgün içerikler üreterek, diğer yandan da yeni gelişmeleri paylaşarak onların takipçisi olacağız.

cayirlihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu